yükleniyor
Sağ Tıklama Engeli MaviGlobalBilisim

Url Shortener

Tek Domain - Ömür Boyu Lisans
Her Sektöre Uygun Tasarım
Full Responsive (Mobil Uyumlu)
Sınırsız Dil + Renk
ONLİNE ÖDEME
AÇIK KAYNAK

Fiyat: 170 TL.


DEMO SATIN AL!

Demo Admin Paneli için Tıklayınız.
Admin Kullanıcı: admin
Admin Şifre: adminpass

URL Shortener , birçok benzersiz özelliğe sahip bir PHP URL kısaltıcı komut dosyasıdır. Performans göz önünde bulundurularak sıfırdan inşa edilmiştir Bazı özellikler arasında coğrafi hedefleme , premium üyelik , güçlü gösterge tablosu ve yönetici paneli ve hayalinizi kurmanıza yardımcı olacak bir dizi CMS aracı bulunmaktadır. 

Demo Site : Url

Kullanıcı Adı: demo

Şifre: userpass

Özellikler

Hizmet Olarak Yazılım (SaaS)

İle genişletilmiş lisans , script bir SaaS platformuna döner ve otomatik Stripe aracılığıyla tüm ödemeleri yönetir.

Yeni Takım Özelliği

Yeni ekip özelliği, üyeleri grubunuza davet etmenize ve bir ekiple aynı hesabı çalıştırmanıza olanak tanır. Bu işbirliği için mükemmel!

Paketler ve Bağlantı Döndürücü

Paket özelliği, bazı bağlantıları yeniden gruplandırmanıza olanak tanır ve size bunu insanlara gönderebileceğiniz özel bir bağlantı oluşturur. Bu özel bağlantı, paketteki tüm bağlantıları görmelerine ve kullanmasına olanak tanır. Bu yeni özellik, bir demetin rotator görevi görmesini sağlar. Özel bağlantı, bağlantıları rastgele döndürür ve kullanıcıyı paket içindeki kısa bağlantıya gönderir.

jQuery Geri Dönüşlü

URL kısaltıcı komut dosyası, güçlü javascript kitaplığı jQuery kullanılarak oluşturulur. Şaşırtıcı bir kullanıcı deneyimi sağlamak için harika efektler eklenirken, web sitenizi spam'siz hale getirmek için bazı gelişmiş teknikler kullanılmıştır. Javascript devre dışı bırakıldığında komut dosyası otomatik olarak yedeklemeyi kullanır.

Yeni Açılış Sayfaları

Script artık Youtube, Vine, Dailymotion, vb Medya URL'leri için otomatik olarak özel sayfa oluşturuyor 

Kullanıcılar artık özel bir açılış sayfası oluşturabilir ve bu ücretli bir özellik olabilir.

Özel servis

Bu komut dosyasını kendi amacınız için mi kullanmak istiyorsunuz? Sorun değil. Yönetici panelinde özel seçeneği etkinleştirmeniz yeterlidir; yalnızca siz ve yalnızca oluşturacağınız tüm hesaplar siteye erişebilir ve özellikleri kullanabilir.

Bookmarklet ile URL Yer İşaretleme Sistemi

URL'ler otomatik olarak kayıtlı kullanıcılarla ilişkilendirilir ve gelecekteki erişim için hesaplarına kaydedilir. Kullanıcılar artık bir yer işareti aracını yer işaretleri çubuğuna sürükleyebilir ve görüntüledikleri sitenin URL'sini anında kısaltabilir.

Anonim Kullanıcı Geçmişi (yeni)

Anonim kullanıcılar artık kayıt olmadan son 10 URL'sini takip edebilirler. Bu seçenek yönetici panelinden kolayca etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Facebook Connect ve Twitter Giriş

Kullanıcı artık Facebook veya Twitter hesaplarını kullanarak anında giriş yapabilir.

Kolay Çeviri

Yerleşik dil yöneticisini kullanarak bu komut dosyasını istediğiniz herhangi bir dile kolayca çevirebilirsiniz. Yeni bir çeviri oluşturun, eski çevirileri düzenleyin, hatta bir düğmeyi tıklatarak silin. Artık her şey otomatik hale geliyor, yani diller menüye hemen eklenecek.

Coğrafi Hedefleme Sistemi

Kullanıcılar, konumlarını kullanarak ziyaretçileri farklı bir sayfaya yönlendirmeyi seçebilir. Bu seçenek yönetici panelinden devre dışı bırakılabilir.

Gelişmiş API Sistemi

Güçlü API sistemi, kullanıcıların kayıt sırasında kendileriyle ilişkili benzersiz bir API anahtarı kullanarak kimlik doğrulaması yapmasını gerektirir. Kayıtlı bir kullanıcı tarafından oluşturulan tüm URL'ler otomatik olarak hesaplarına kaydedilir. API sistemi JSON, JSONP (javascript kullanarak istekte bulunurken) veya metin biçiminde çıktı alabilir.

URL Doğrulama ve reCaptcha Eklentisi

Kapsamlı doğrulama ve URL filtreleme sistemi size gönül rahatlığı sağlar. "Uygunsuz" URL'lerin veya alan adlarının (tld'ler dahil) sistem tarafından işlenmesini otomatik olarak devre dışı bırakmak için çeşitli seçenekler bulunur. Senaryo ayrıca reCaptcha ve SolveMedia Captcha geliyor. Etkinleştirilirse, Captcha sistemi yalnızca anonim kullanıcılara (kayıtlı olmayan kullanıcılar) gösterilir.

Tam Özellikli Yönetim Paneli

Güçlü yönetim paneli web siteniz üzerinde tam kontrol sağlar. URL'leri, kullanıcıları ve özel sayfaları yönetmenizi sağlar. Ayrıca, bir düğmeyi tıklatarak etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak tüm özellikleri yönetici panelinden kontrol edebilirsiniz. Sen kontrol edebilirsiniz Reklam, Recaptcha Frame API Sistemi, Kullanıcı Kaydı URL Filtrelemesi, Temalar ve Bakım ve daha .

Yerleşik Şablon Düzenleyici ile Duyarlı Şablon

Yeni komut dosyası düzenleyici ile düzeni ve temayı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kolayca düzenleyebilirsiniz. Şablonlar tüm modern tarayıcılarda ve mobil cihazlarda test edilmiştir.

Hızlı ve Kolay Kurulum

Güçlü, hızlı ve kolay yükleyici web sitenizi bir dakika içinde kurar. SQL dosyalarını boşaltma ve PHP dosyalarını düzenleme zahmetinden geçmenize gerek yoktur. Bu yazılımın adım adım kurulumunu sağlar.

Kapsamlı Belgeler

Kapsamlı ve kapsamlı belgeler, web sitenizin tüm yönlerini anlamanıza yardımcı olur.

  ---- GÜNCELLEME  --------- 
Sürüm 5.6.5.1 - 27.12.2019 ( 2TANE Tema aktif )

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
Sağ Tıklama Engeli MaviGlobalBilisim