yükleniyor
Sağ Tıklama Engeli MaviGlobalBilisim

Sms Onay - Sanal Telefon Numaraları

70'dan fazla hizmetimiz 206'dan fazla ülkemiz ile anında sms onayı alın! Profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için kayıt olmanız yeterli.

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!
7/24 Çalışan Otomatik sistemimiz sayesinde istediğiniz zaman hesaplarınızı doğrulayabilirsiniz. 206 Farklı ülke seçeneği ve hazırda bulunan +1000000 adet sanal numara çeşitliliği ile hizmet vermeye devam ediyoruz !

SMS Onay Nedir?

Türkiye'nin En Kaliteli ve En Hızlı SMS Onay Hizmeti

maviglobalbilisim.com'dan alacağınız SMS onay hizmeti; Whatsapp, Netflix, Facebook, Papara, Steam, Google gibi dünyanın önde gelen platformlarında kullanabileceğiniz, tek kullanımlık SMS kodu verir. Sistemimizi diğer onay hizmeti veren servislerden öne çıkaran özellikler:
• Hızlı işlem 
• Güvenilir ödeme yöntemi 
• Kolay kullanım 
• 50'den fazla servise erişim 
• Ücret iadesi avantajı 
• Yüksek kalite 
• Sınırsız stok 
• Kullanıcı dostu arayüz 


SMS Onay Nedir?

SMS onay, internette güvenli bir şekilde işlem yapmak isteyen kullanıcılara, üye olmak istediği platformda ihtiyaç duyacağı telefon onay hizmeti sağlar. Bu hizmeti satın alan kullanıcı, sanal bir telefon numarasına sahip olur. Daha çok kullanmakta olduğu telefon numarasını gizlemek isteyen veya herhangi bir servisi, birden fazla hesapla kullanmak isteyen kullanıcılar için tercih edilir.


Mobil SMS Onay Nasıl Kullanılır?

Sizler için tasarladığımız, kullanımı kolay panelimiz ile SMS onay kodu alma işlemlerini birkaç kolay adımda gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme kayıt olduktan sonra yüklediğiniz online bakiye ile Instagram, Twitter, Gmail, Facebook, Linkedin, Telegram, Discord gibi onlarca farklı sosyal platform için SMS onay alabilirsiniz. • maviglobalbilisim.com'a ücretsiz kayıt olun.
• Üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yapın. 
• Banka veya kredi kartı bilgilerinizle online ödeme yapın. 
• Mobil onay doğrulama işlemi için ihtiyaç duyduğunuz servisi seçin. 
• Ülke seçimini yapın.
Artık seçtiğiniz platformda kullanabileceğiniz mobil SMS onay kodunuz hazır!


En Ucuz SMS Onay Hizmeti

Türkiye'nin en güvenilir ve en ucuz SMS onay hizmetini sunan maviglobalbilisim.com; kullanıcılarına birçok farklı uygulama ve web sitesinde kullanılabilecek mobil onay hizmeti sağlıyor. Tek kullanımlık telefon numaraları sayesinde gizliliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden satın alacağınız servisler için onay kodunuz saniyeler içerisinde kullanılabilecektir. İşlemlerinizde olası bir gecikme durumunda, ücret iadesi yapmayı taahhüt ediyoruz. 10 dakikanın üzerinde bir gecikme yaşarsanız, ödediğiniz ücretin tamamını geri iade ediyoruz.


Whatsapp SMS Onay

Kullanıcılarımızın tercih ettiği en popüler servislerden birisi Whatsapp fake numara hizmetidir. Kişisel Whatsapp hesabı kullanıp da haricen farklı bir hesap ile iletişim kurmak isteyenler için Whatsapp SMS onay hizmetimiz sürekli olarak aktiftir. Daha çok ticari faaliyetlerde kullanılmak üzere yeni bir hesap oluşturmak isteyenler ya da kişisel hesabını gizleyerek farklı bir numara ile iletişim sağlamak isteyen kullanıcılarımızın başvurduğu servistir. Bu servis için 20'den fazla ülke seçimi yapabilirsiniz.


Ödeme İşlemleriniz Tamamen Güvenilir!

maviglobalbilisim.com ekibi olarak, güvenli ödeme altyapısı kullanmaktayız. Kolay, hızlı, otomatik ve herkesin kullanabileceği bir ödeme sistemi olan shopier ile kart bilgileriniz 256 bit SSL Güvenlik Sertifikası'na sahiptir.


Satın Alınan Numara Kaç Defa Kullanılabilir?

Sitemiz üzerinden Whatsapp, Gmail, Facebook, Twitter, Mail.Ru, Tinder, Linkedin gibi servislerde kullanabileceğiniz SMS onay kodu hizmetini yalnızca bir hesap için satın alabilirsiniz. Birden çok kez kullanım mümkün değildir. Fakat onay kodu için belirlediğimiz fiyatlar, piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Farklı bir servis için cüzi rakamlara yeni bir mobil onay kodu satın alabilirsiniz.


Sanal Numara Alma

Sanal numara alma hizmetinin, yeni bir fiziksel numara almaya göre birçok avantajı bulunuyor. Örneğin Facebook hesabı için yeni bir telefon numarasına ihtiyacınız var ve Türkiye'de faaliyet gösteren operatörlerden fiziksel sim kartı satın alacaksınız. Bu durumda işlemin size maliyeti, sistemimiz üzerinden satın alacağınız sanal numara hizmetine göre neredeyse 100 kat artacaktır. Ayrıca fiziksel bir sim kart almak için operatörlerin bayisine gidip, başvuru işlemleriyle vaktinizi harcayacaksınız. maviglobalbilisim.com ile saniyeler içerisinde yeni bir sanal numaraya sahip olmak, fiziksel bir sim kart satın almaya göre hem maliyet açısından hem de zamandan tasarruf etme açısından çok daha avantajlı.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
Sağ Tıklama Engeli MaviGlobalBilisim